SILVER OCH METALL / Metallföremål, övrigt / Bricka 8838260
nr 883 8260
Bricka
bemålad plåt, längd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2014
kl 18:25:17
22/3 18:03:21
150 kr
23/3 21:36:36